Civilek a Palotanegyedért Egyesület

2013. február 4., hétfő

Busó járás!

Az igazi Mikulás után az igazi Busók is itt jártak a Palotanegyedben!




perka dátum: 22:47

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése

Közreműködők

  • Aesculus
  • Attila
  • EMA
  • Egyesület
  • Kálmán Balázs
  • Károly
  • Kman
  • L
  • Marcipán
  • Margit
  • Marian
  • Rókus Tünde
  • T Eszter
  • Tircsi Anikó
  • Tito
  • liliput
  • perka
  • sylvia7
  • szepe
Üzemeltető: Blogger.